Veel kinderen en jongeren hebben moeite met plannen, organiseren, beginnen en stoppen. Ze krijgen hun schoolwerk niet op orde, of kunnen zich niet beheersen als ze boos worden. Dit kan wijzen op problemen in de executieve functies. In deze lezing hoor je wat we onder executieve functies verstaan. Hoe onderzoek je ze? Hoe ga je er dan mee om thuis en op school? Hoe geef je het kind en de jongere de ondersteuning om hierin te leren?
De lezing wordt gegeven door Dana van den Dungen van het Autisme Steunpunt Zuidoost-Brabant (onderdeel van Stichting Speciaal Onderwijs en Expertisecentra).
Kijk hier welke lezingen gepland staan.
Doelgroep
- Professionals uit alle vormen van onderwijs, kinderopvang en hulpverlening,
- Ouders
Datum
6 maart 2023
Tijd
De lezing(en) zijn van 19.30 tot 21.00 uur.
Locatie
MBS Eindhoven
Venetiëstraat 43
5632 RM EINDHOVEN
Gratis parkeren
Kosten
€ 20,00 per deelnemer, tickets te bestellen via Eventbrite.
De lezing gaat door bij minimaal 15 aanmeldingen.
Op al onze diensten zijn de Algemene leveringsvoorwaarden en de Klachtenregeling SSOE van toepassing.
Op locatie
We kunnen deze lezing ook op locatie geven. Een lezing duurt ongeveer 1,5 uur. We kunnen samen kijken wat de wensen zijn en hiervoor een offerte maken.
Als je interesse hebt voor deze lezing op een congres, studiedag of ouderavond, kunt u contact met ons opnemen.