|
11-03-2012 van 12:00 tot 16:00
Open dag bij de UNIT Academie
Locatie: UNIT Academie, souterrain onder 'De Hypotheker' St. Canisiussingel 36b 6511 TJ Nijmegen
< terug naar agenda
Open dag bij de UNIT Academie, dit is (weer) een tweejarige dagopleiding voor beeldende kunst en vormgeving.Studenten zijn toelaatbaar op basis van hun talenten; hun vooropleiding doet daarbij niet ter zake. In het bijzonder richt de academie zich op jongeren met een autisme spectrum stoornis, maar iedere jongere met beeldend talent en interesse voor het beroep van beeldend kunstenaar of vormgever is welkom. Studenten worden op de UNIT Academie aangesproken op hun talenten en dit bepaalt dat er mogelijkheden zijn om zich te ontwikkelen. De UNIT Academie zet in op de toekomst!Bestuur en directie hebben besloten te kiezen voor een groei en doorontwikkeling van de UNIT Academie. De UNIT Academie zal ondanks de bezuinigingen weer terug gaan naar een tweejarige dagopleiding. Uiteraard bij voldoende aanmeldingen voor het komende schooljaar. Binnen ons onderwijsaanbod komen er verschuivingen zoals het verwezenlijken van een leerwerkplaats voor onze doelgroep in het 2e leerjaar. Met deze aanpassingen wordt het komend schooljaar een start gemaakt. |
TELEFONISCH SPREEKUURTelefonisch spreekuur: dinsdag en donderdag van 9-12 uur: 040-2968787(m.u.v. schoolvakanties) Mailen kan ook. Laatste nieuws
Mei-vakantie alweer voorbij!
De mei-vakantie is weer voorbij. Het Autisme Steunpunt Zuidoost-Brabant is weer bereikbaar tijdens ons telefonisch spreekuur......
Autisme Steunpunt Zuidoost-Brabant biedt scholing nog meer op maat aan.
Met Passend Onderwijs voor de deur speelt het Autisme Steunpunt Zuidoost-Brabant in op de veranderende vragen. Scholen krijgen meer behoefte aan het zelf samenstellen van het scholingspakket.
Checklist en managementsessie: ‘Zorg voor structuur’
De checklist is een uitgebreide lijst met items, waarmee in kaart gebracht wordt wat er op school gebeurt voor leerlingen met een grote structuurbehoefte.
De checklist heeft tot doel het in kaart brengen wat de school doet voor leerlingen met een grote structuurbehoefte. De huidige stand van zaken wordt in kaart gebracht.
Themabijeenkomst ‘Structuur op school’
> TOON AL HET NIEUWS
Er zitten nu leerlingen met een grote structuurbehoefte op elke school. Deze leerlingen zullen in de toekomst vaker in het regulier onderwijs blijven als Passend Onderwijs gerealiseerd wordt.
Tijdens een themadag ‘Structuur op school’ staat de structuur van de eigen reguliere basisschool centraal
Agenda15 - 06 - 2012
Studiedag Autisme ‘PASSende zaken’
30 - 06 - 2012
Zomervakantie-sluiting Autisme Steunpunt
|